Головна       Про навчання     Тестування        Розцінки          Контакти   

Запрошуємо Вас у Навчальний центр Osvita Kherson


Ми пропонуємо багаторівневу систему вивчення німецької мови для дітей, підлітків та дорослих від початкового рівня A1 до вищого рівня C2, що відповідає рівням Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, з кваліфікованими україномовними викладачами та носіями мови на матеріалі сучасних навчальних матеріалів для іноземців:

Наші переваги     Викладачі    Форма навчання        Групи      

Елементарний рівень володіння мовою

Здатність розуміти та вживати загальновідомі побудові вирази та прості речення, спрямовані на задоволення конкретних потреб. Уміння представити себе та інших, поставити питання іншим людям щодо їхньої особи – наприклад, де людина живе, яких людей вона знає або які речі вона має – та відповідати на запитання такого типу. Вміння порозумітися у простих ситуаціях, якщо співрозмовник говорить повільно й чітко та говорити іти назустріч.

 

Здатність розуміти речення і часто вживані вислови, пов’язані з безпосередньо знайомими сферами (наприклад, інформація про особу та сім’ю, покупки, робота, близьке оточення. Вміння порозумітися у простих, рутинних ситуаціях, де йдеться про простий та прямий обмін інформацією про відомі речі. Вміння простими засобами описати власне походження, освіту, безпосереднє оточення та речі безпосередньої необхідності.

 

Самостійне вживання мови

Здатність розуміти основний зміст, коли вживається зрозуміла загальновживана мова і йдеться про знайомі поняття з роботи, школи, дозвілля тощо. Вміння вийти з більшості ситуацій, що трапляються під час поїздок німецькомовними країнами. Вміння просто і зв’язно висловлюватися до знайомих тем і сфер особистих зацікавлень. Вміння робити повідомлення про спогади, події, мрії, надії й цілі з власного життя, давати короткі пояснення й обґрунтування щодо планів та намірів.

 

Здатність розуміти основний зміст складних текстів до конкретних та абстрактних тем; розуміння також фахових дискусій у власній галузі. Вміння розумітися настільки спонтанно й вільно, щоб вести звичайну розмову з носіями мови без великих зусиль з обох боків. Уміння чітко та деталізовано висловлюватися до широкого спектру тем, висловлювати думку до актуальних питань, обґрунтовувати недоліки й переваги різних можливостей.

 

Компетентне вживання мови

Здатність розуміти широкий спектр складних великих текстів, простежуючи також прихований зміст. Вміння висловлюватися спонтанно і вільно, не відчуваючи часто очевидну потребу добору слів. Уміння результативно й різнопланово використовувати мову в суспільному та професійному житті, а також у навчанні. Вміння чітко, структуровано і вичерпно висловлюватися щодо складних ситуацій, застосовуючи при цьому належним чином різні синтаксичні засоби.

 

Здатність без зусиль розуміти практично все прочитане й почуте. Вміння узагальнювати інформацію з різних письмових та усних джерел, даючи при цьому пояснення й обґрунтування у зв’язному викладенні. Вміння висловлюватися спонтанно, дуже вільно і точно, передаючи тонкі значеннєві відтінки у складних ситуаціях [www.goethe.de/ins/ua/kie/ukindex.html]

Тривалість навчання: від 4 місяців

 

Кукурузоварка
Головна   Про навчання   Тестування   Розцінки   Контакти